Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Orkiestra nieodmiennego sukcesu!

| 14 stycznia 2014 | Brak komentarzy

35,5 mln złotych zebrano podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). To na razie zadeklarowana kwota. Ostateczna suma będzie znana za kilkanaście tygodni. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na wyposażenie oddziałów dziecięcej medycyny ratunkowej (m.in.: na wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania) oraz na rzecz godnej opieki medycznej dla seniorów.

 Fundacja WOŚP to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w roku 1993 i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP.

W ciągu 21 lat WOŚP zebrała i wydała na sprzęt medyczny z najwyższej półki 160 mln dolarów. „Jeden dzień, czyli Finał Orkiestry, to jest bal, ale 365 dni w roku to jest praca i biznes. Biznes z naszym serduszkiem pracuje dzień w dzień. Ideologia biznesu się nie zmienia. Nie stracić. Zyskać. Zrobić, jak najlepsze pertraktacje. Warto o tym mówić. Przez wszystkie te lata wiele rzeczy było przez nas bardzo konsekwentnie realizowane. Nikt też Orkiestrze nie mówił, jak robić ten biznes. To jest największy sukces. Orkiestra to jest dowód na to, że my Polacy nie jesteśmy pomazańcami jakiejś niedoskonałości świata… Tą ideą, ale przecież i jej namacalnym, bardzo policzalnym efektem, powinniśmy się chwalić. I to jest właśnie dobrze pojęty patriotyzm” – mówił kilka lat temu na łamach Polish Market Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP.

 „Na każdy z finałów / I na każdy dzień / Opisuj człowieka po tym / Czy coś potrafi, czy nie” –  to z kolei moje, krótkie [choć nie żołnierskie zdanie] odnośnie tych wszystkich, co to nawet przy okazji WOŚP muszą nas dzielić… I żeby sprawę postawić jasno – Sympatyzowanie z akcją Jurka Owsiaka, wspieranie jej, naprawdę nie przeszkadza mi mieć wciąż swoich – myślę, że konserwatywnych i prawicowych poglądów, nie przeszkadza mi też w moich (intymnych i zbiorowych) rozmowach z Bogiem… A kto wie – może nawet pomaga…

Maciej Proliński

 

Kategoria:: Kultura

Dodaj nowy komentarz

You must be logged in to post a comment.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!